Location : Home > A > AWHW60G-0102-T-R
AWHW60G-0102-T-R
Share on FacebookShare on Facebook
AWHW60G-0102-T-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AWHW60G-0102-T-R ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
AWHW60G-0102-T-R CONN HEADER LOW-PRO 60POS 30AU 281200 Assmann WSW Components 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AWHW60G-0102-T-R CONN HEADER LOW-PRO 60POS 30AU 8000 Assmann Electronics Inc 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
AWHW60G-0102-T-R CONN HEADER LOW-PRO 60POS 30AU 8000 Assmann Electronics Inc 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
AWHW60G-0102-T-R CONN HEADER LOW-PRO 60POS 30AU 147780 Assmann WSW Components 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ASA2BK Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Black 14-22 AWG
ASA2BK Amphenol PCD 147810 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 5MM BLACK Unitronix Electronics Limited
ASA2BK Amphenol PCD 288450 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 5MM BLACK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2791016 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Gray 10-26 AWG