Location : Home > B > B32564J6475K
B32564J6475K
Share on FacebookShare on Facebook
B32564J6475K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32564J6475K Film Capacitors Film Cap 4,7UF 10 400V MKT SILVER 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
B32564J6475K FILM CAP 4.7UF 10 400V 1443400 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B32564J6475K FILM CAP 4.7UF 10 400V 787400 EPCOS Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
B32564J6475K DIP 5500 EPCOS 16+ stock Fantastic Technologies limited.