Location : Home > B > B32686S2223K564
B32686S2223K564
Share on FacebookShare on Facebook
B32686S2223K564 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32686S2223K564 FILM CAP 0.0220UF 10 2000V MFP 588600 EPCOS Inc 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
B32686S2223K564 FILM CAP 0.0220UF 10 2000V MFP 1310800 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B32686S2223K564 FILM CAP 0.0220UF 10 2000V MFP 683800 EPCOS Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
B32686S2223K564 Film Capacitors 0.022uF 2KV 10 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com