Location : Home > B > BACC63BV12F3P6
BACC63BV12F3P6
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
KPT06E16-8PW Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
10-214628-9P Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
MS3452W10SL-4P Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
KJB7T11F98AN Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 6 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
FCE17E09PM410 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Free Hanging (In-Line) Solder Cup
KJB6T11W5AC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 5 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
PT06SE-12-3P(476) Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
5-208875-1 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 62 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Solder
767042-5 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 190 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold