Location : Home > B > BFC233660102
BFC233660102
Share on FacebookShare on Facebook
BFC233660102 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC233660102 CAP FILM 1NF 20 300VAC RADIAL 1224400 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC233660102 VISHAY 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BFC233660102 Film Capacitors 1000PF 300volts 20 Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com