Location : Home > B > BFC236821565
BFC236821565
Share on FacebookShare on Facebook
BFC236821565 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC236821565 CAP FILM 5.6UF 10 100VDC RAD 784400 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC236821565 Film Capacitors 5.6uF 10 100volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC236821565 CAP FILM 5.6UF 10 100VDC RAD 889600 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BFC236821565 CAP FILM 5.6UF 10 100VDC RAD 784400 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC236821565 Film Capacitors 5.6uF 10 100volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.