Location : Home > B > BFC237189183
BFC237189183
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237189183 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237189183 CAP FILM 18NF 5 400VDC RAD 1545300 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237189183 CAP FILM 18NF 5 400VDC RAD 889300 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC237189183 CAP FILM 18NF 5 400VDC RAD 794100 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
870025575009 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 330UF 20% 25V T/H