Location : Home > B > BFC237321125
BFC237321125
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237321125 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237321125 Film Capacitors 1.2uF 10 100volts 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BFC237321125 CAP FILM 1.2UF 100VDC RADIAL 1323000 Vishay BC Components 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237321125 CAP FILM 1.2UF 100VDC RADIAL 686700 Vishay BC Components 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com