Location : Home > B > BFC237364154
BFC237364154
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237364154 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237364154 CAP FILM 150NF 5 630VDC RAD 1248100 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237364154 CAP FILM 150NF 5 630VDC RAD 592100 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DFN2.54BK Cables, Wires - Management Solid Tubing, Sleeving DURA-FLEX 2.54" BLACK 100'