Location : Home > B > BFC2373EC124MD
BFC2373EC124MD
Share on FacebookShare on Facebook
BFC2373EC124MD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC2373EC124MD CAP FILM 0.12UF 5 250VDC RAD 1547000 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC2373EC124MD CAP FILM 0.12UF 5 250VDC RAD 901700 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS80J561MDNASQ Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 560UF 20% 6.3V T/H
RS80J561MDNASQ Nichicon 1305600 2015+ CAP POLYMER 560UF 20 6.3V T/H Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RS80J561MDNASQ Nichicon 676600 2015+ CAP POLYMER 560UF 20 6.3V T/H Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RS80J561MDNASQ Nichicon 786600 NEW RoHS CAP POLYMER 560UF 20 6.3V T/H FindCores Electronics Co.,Ltd.