Location : Home > B > BFC2373EC564MD
BFC2373EC564MD
Share on FacebookShare on Facebook
BFC2373EC564MD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC2373EC564MD CAP FILM 0.56UF 5 250VDC RAD 1254400 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC2373EC564MD CAP FILM 0.56UF 5 250VDC RAD 598400 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
161-63403 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 1" HELAWRAP FLM RET COVER BLK