Location : Home > B > BFC237513183
BFC237513183
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237513183 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237513183 CAP FILM 18NF 3.5 630VDC RAD 1544800 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237513183 CAP FILM 18NF 3.5 630VDC RAD 899500 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC237513183 Film Capacitors 18000pF 3.5 630volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com