Location : Home > B > BFC237516183
BFC237516183
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237516183 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237516183 Film Capacitors 18000pF 5 630volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BFC237516183 CAP FILM 18NF 5 630VDC RAD 1539700 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237516183 CAP FILM 18NF 5 630VDC RAD 904700 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com