Location : Home > B > BFC237520182
BFC237520182
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237520182 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237520182 CAP FILM 1.8NF 5 1000VDC RAD 1436400 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237520182 CAP FILM 1.8NF 5 1000VDC RAD 780400 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC237520182 Film Capacitors 1800pF 5 1000volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com