Location : Home > B > BFC237520752
BFC237520752
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237520752 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237520752 Film Capacitors 7500pF 5 1000volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BFC237520752 Film Capacitors 7500pF 5 1000volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC237520752 CAP FILM 7.5NF 5 1000VDC RAD 788700 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BFC237520752 CAP FILM 7.5NF 5 1000VDC RAD 683500 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.