Location : Home > B > BFC237531392
BFC237531392
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237531392 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237531392 CAP FILM 3.9NF 3.5 1600VDC RAD 1258300 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237531392 CAP FILM 3.9NF 3.5 1600VDC RAD 602300 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC237531392 Film Capacitors 3900pF 3.5 1600volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com