Location : Home > B > BFC237543201
BFC237543201
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237543201 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237543201 CAP FILM 200PF 3.5 2000VDC RAD 1420800 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237543201 CAP FILM 200PF 3.5 2000VDC RAD 772800 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC237543201 Film Capacitors 200pF 3.5 2000volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com