Location : Home > B > BFC237679513
BFC237679513
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237679513 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237679513 CAP FILM 51NF 3.5 1000VDC RAD 599800 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC237679513 CAP FILM 51NF 3.5 1000VDC RAD 599800 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-3-55-24-5CS2396 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 24 AWG LEAD