Location : Home > B > BFC237955434
BFC237955434
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237955434 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237955434 Film Capacitors 4.03uF 5 400volts 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BFC237955434 CAP FILM 430NF 5 400VDC RAD 1444900 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237955434 CAP FILM 430NF 5 400VDC RAD 796900 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com