Location : Home > B > BFC238056103
BFC238056103
Share on FacebookShare on Facebook
BFC238056103 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC238056103 CAP FILM 10NF 5 400VDC RAD 1448300 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC238056103 CAP FILM 10NF 5 400VDC RAD 800300 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO175-4-01 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDERSLEEVE .235" DIA W/BRAID
SO175-4-01 IC 58920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SO175-4-01 NEW 87730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
875075155001 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD