Location : Home > B > BFC238550202
BFC238550202
Share on FacebookShare on Facebook
BFC238550202 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC238550202 CAP FILM 0.002 UF 5 1600 VDC R 1508000 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC238550202 Film Capacitors MKP 0002 F 5 1600 Vdc Pitch 10mm 80,000 Vishay 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC238550202 CAP FILM 0.002 UF 5 1600 VDC R 881000 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com