Location : Home > B > BFC238550332
BFC238550332
Share on FacebookShare on Facebook
BFC238550332 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC238550332 CAP FILM 0.0033 UF 5 1600 VDC 1214500 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC238550332 CAP FILM 0.0033 UF 5 1600 VDC 578200 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1300940476 Cables, Wires - Management Pulling, Support Grips HVY DTY LACE DBL EYE 3-3.5" 41"