Location : Home > B > BFC238564203
BFC238564203
Share on FacebookShare on Facebook
BFC238564203 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC238564203 CAP FILM 0.02 UF 5 2KVDC RAD 583800 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC238564203 CAP FILM 0.02 UF 5 2KVDC RAD 583800 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC238564203 2013+ 80,000 Vishay 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
BFC238564203 Film Capacitors MKP 002 F 5 2000 Vdc Pitch 15mm 80,000 Vishay 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd