Location : Home > B > BML1ASL10W
BML1ASL10W
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RJE031880220 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A UNSHLD
983-0SE18-14S7 Connectors, Interconnects Circular Connectors 14 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
AIB8CGML1-18-4PC Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 4C 4#16 SKT PLUG RTANG
0757840341 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CONN RCPT IPASS VERT 68POS SMD
CTV06RW-15-18PE Connectors, Interconnects Circular Connectors 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
FX16M2-41S-0.5SH(30) Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CONN RECEPT 41POS 0.5MM
AXK740117G Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 40 Position Connector Socket, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
801-43-034-10-012000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
800-10-003-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
800-10-003-20-001101 IC 57750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-003-20-001101 Preci-Dip 157460 2016+ CONN HDR 3POS 0.100 T/H R/A Unitronix Electronics Limited
800-10-003-20-001101 Preci-Dip 277690 2016+ CONN HDR 3POS 0.100 T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
11182040 American Electrical Inc 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
11182040 IC 58940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
11182040 STOCK 46570 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
OSTV713A250 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.295" (7.50mm) Vertical Through Hole
OSTV713A250 IC 40320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTV713A250 NEW 77930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTV713A250 On Shore Technology Inc. 147110 2016+ TERM BLOCK HDR 13POS VERT 7.5MM Unitronix Electronics Limited
0395282020 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
LPPB041NFSC-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Header Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
LPPB041NFSC-RC 36653 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
LPPB041NFSC-RC 17650 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
LPPB041NFSC-RC 7650 16+ ROSH XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
LPPB041NFSC-RC NEW 78930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0022288101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
890-70-019-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 19 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
890-70-019-20-002101 Preci-Dip 147480 2016+ CONN HDR 19POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
890-70-019-20-002101 Preci-Dip 287450 2016+ CONN HDR 19POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
69168-210 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
69168-210 56770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
69168-210 FCI 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
69168-210 FCI 8000 2012+ FRICTION LATCH HEADER DR VERT Global Thunder Electronics Co.,Ltd
890-80-036-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
890-80-036-10-002101 Preci-Dip 147650 2016+ CONN HDR 36POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
890-80-036-10-002101 Preci-Dip 287710 2016+ CONN HDR 36POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com