Location : Home > B > BML1SSK16W
BML1SSK16W
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BACC63BP16C10S7 Connectors, Interconnects Circular Connectors 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
2M801-010-07M10-5PA Connectors, Interconnects Circular Connectors M801 5C 5#16 PIN RECP THRD
DDMAMT50PNM-F225 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 50 M CRIMP T G50 NM SS
3-644020-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RCPT 8POS 24AWG .100 WHITE
LJT06RT-19-11P-023 Connectors, Interconnects Circular Connectors LJT 11C 11#16 PIN PLUG
0015453232 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
416-83-244-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0022286024 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
0342503068 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.177" (4.50mm)
20020002-G241B01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
20020002-G241B01LF Amphenol FCI 157260 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
20020002-G241B01LF Amphenol FCI 277610 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020002-G241B01LF IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1437285-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 34 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.118" (3.00mm)
2-1437285-3 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2-1437285-3 IC 56350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3200292 Electronics 24939 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3200292 Electronics 24939 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
9019000000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Wire Ferrules FERRULE 0.5MM 12 INS 1 = 500PCS
9019000000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
9019000000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
9019000000 Weidmuller 288150 2016+ FERRULE 0.5MM 12 INS 1 = 500PCS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395045216 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
890-70-014-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
890-70-014-10-003101 IC 57500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
890-70-014-10-003101 Preci-Dip 157260 2016+ CONN HDR 14POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
890-70-014-10-003101 Preci-Dip 277290 2016+ CONN HDR 14POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
380-10-152-00-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER SNGL INLINE SOLDRTL 52POS
380-10-152-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147650 2016+ HEADER SNGL INLINE SOLDRTL 52POS Unitronix Electronics Limited
380-10-152-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278810 2016+ HEADER SNGL INLINE SOLDRTL 52POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-146762-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin