Location : Home > B > BYV52PI-200RG
BYV52PI-200RG
Share on FacebookShare on Facebook
BYV52PI-200RG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BYV52PI-200RG standard package with RoHS 46410 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F300XXCKR Crystals and Oscillators Crystals 30MHz ¡À15ppm Crystal 8pF 200 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F300XXCKR CTS-Frequency Controls 139770 NEW RoHS CRYSTAL 30.000 MHZ 8PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F300XXCKR CTS-Frequency Controls 57419 2015+ CRYSTAL 30.000 MHZ 8PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F300XXCKR CTS-Frequency Controls 97590 2015+ CRYSTAL 30.000 MHZ 8PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
416F300XXCKR CTS-Frequency Controls 97590 2015+ CRYSTAL 30.000 MHZ 8PF SMT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BZX384-B11,115 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 11V 300MW SOD323
BZX384-B11,115 39594 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
BZX384-B11,115 IC 36630 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
0387390520 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Quick Connect Tabs
TC-11.0592MCD-T Crystals and Oscillators Oscillators 11.0592MHz CMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.5V Enable/Disable
TC-11.0592MCD-T IC 40760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TC-11.0592MCD-T TXC CORPORATION 41825 1538+ OSC MEMS 11.0592MHZ CMOS SMD Alphatek Technology Limited
TC-11.0592MCD-T TXC CORPORATION 57249 2015+ OSC MEMS 11.0592MHZ CMOS SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TC-11.0592MCD-T TXC CORPORATION 88290 2015+ OSC MEMS 11.0592MHZ CMOS SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TS09018A00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
TS09018A00J0G Amphenol FCI 157720 2016+ 762 TB PLU PLU HOOK/E Unitronix Electronics Limited
TS09018A00J0G IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS09018A00J0G NEW 87850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1893313 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1893313 IC 40390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1893313 Phoenix Contact 288530 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS111 Crystals and Oscillators Crystals 11.0592MHz ¡À30ppm Crystal 20pF 60 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Through Hole HC49/US
1776161-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.400" (10.16mm) Vertical Through Hole
1776161-3 TE Connectivity AMP Connectors 287850 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS VERT 10.16MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1776161-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1776161-3 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADR 3POS VERT .400 Global Thunder Electronics Co.,Ltd