Location : Home > B > BZT52C15LP-7
BZT52C15LP-7
Share on FacebookShare on Facebook
BZT52C15LP-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C15LP-7 DIODE ZENER 15V 250MW 2-DFN 140050 Diodes Inc 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BZT52C15LP-7 DIODE ZENER 15V 250MW 2-DFN 242280 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZT52C15LP-7 DIODE ZENER 15V 250MW 2-DFN 140050 Diodes Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
BZT52C15LP-7 DIODE ZENER 15V 250MW 2-DFN 80,000 Diodes Inc 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
BZT52C15LP-7 Rohs 58952 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JANTX1N5538DUR-1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 18V 500MW DO213AA
JANTX1N5538DUR-1 MICROSEMI 2000 2013+ 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
JANTX1N5538DUR-1 MICROSEMI 10000 2013+ Low Voltage Surface Mount 500 mW Avalanche Diodes WLParts Electronics ltd
5-141 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
5-141 IC 56150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-141 IC 56050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HW21B00000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.098" (2.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HW21B00000J0G Amphenol FCI 157280 2016+ 250 TB SPRING PLUG Unitronix Electronics Limited
HW21B00000J0G IC 58630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HW21B00000J0G NEW 83150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395333502 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1580860000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1580860000 985765 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1580860000 985765 13+ fenyang electronics co.,ltd
1580860000 985765 13+ 13+ fenkey electronics co.,ltd
1580860000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1701579 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 6 Position Terminal Block Header, Male Pins Green 2 Piece, Snap Lock - Front Flange
1701579 Phoenix Contact 147070 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1701579 Phoenix Contact 288170 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9500670000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.295" (7.50mm) Through Hole
9500670000 Weidmuller 147820 2016+ PCF 7.50/07/180 3.5SN OR BX Unitronix Electronics Limited
HA08015000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 8 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
HA08015000J0G Amphenol FCI 147790 2016+ 508 TB SPRING CLAMP 180D Unitronix Electronics Limited
HA08015000J0G IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HA08015000J0G NEW 89110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2120050-1 Connectors, Interconnects Terminals - Housings, Boots 6 Position Housing Connector Male, Tab 0.110" (2.79mm)
176773-5 Connectors, Interconnects Terminals - Housings, Boots 3 Position Housing Connector Male, Tab Natural 0.250" (6.35mm)
176773-5 TE Connectivity AMP Connectors 147290 2016+ CONN RCPT HSG .250 3POS NATRL Unitronix Electronics Limited
176773-5 TE Connectivity AMP Connectors 297930 2016+ CONN RCPT HSG .250 3POS NATRL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
176773-5 TEconnecti 9000 0 NANAM electronics
1030-3-17-15-32-27-02-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.015" ~ 0.025" (0.38mm ~ 0.64mm) Wire Wrap Press-Fit
1030-3-17-15-32-27-02-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
0400-0-15-01-47-01-04-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.025" ~ 0.037" (0.64mm ~ 0.94mm) Standard Tail Press-Fit
0400-0-15-01-47-01-04-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
0190040005 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 14-16 AWG Crimp Connector Fully Insulated