Location : Home > B > BZT52C20LP-TP
BZT52C20LP-TP
Share on FacebookShare on Facebook
BZT52C20LP-TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C20LP-TP DIODE ZENER 100MW 20V SOD-882 139980 Micro Commercial Co 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BZT52C20LP-TP DIODE ZENER 100MW 20V SOD-882 262360 Micro Commercial Co 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZT52C20LP-TP DIODE ZENER 100MW 20V SOD-882 139980 Micro Commercial Co NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
BZT52C20LP-TP Zener Diodes 250mW 5mA 20V 80,000 Micro Commercial Components (M 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd