Location : Home > B > BZT52C5V6LP-TP
BZT52C5V6LP-TP
Share on FacebookShare on Facebook
BZT52C5V6LP-TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C5V6LP-TP DIODE ZENER 100MW 5.6V SOD-882 139580 Micro Commercial Co 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BZT52C5V6LP-TP DIODE ZENER 100MW 5.6V SOD-882 261960 Micro Commercial Co 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZT52C5V6LP-TP DIODE ZENER 100MW 5.6V SOD-882 139580 Micro Commercial Co NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
BZT52C5V6LP-TP DIODE ZENER 100MW 5.6V SOD-882 8000 Micro Commercial Co 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
BZT52C5V6LP-TP DIODE ZENER 100MW 5.6V SOD-882 8000 Micro Commercial Co 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387203602 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
0395300704 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
35494 TE Connectivity AMP Connectors 139270 NEW RoHS BRACKET LUBRICATOR FindCores Electronics Inc.
35494 FREESCAL 9950 12+ Pb Free Evergreen Electronics Co.,Ltd
35494 FREESCALE 29150 2012+ QFP24 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
2308-4-00-50-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.156" (3.96mm) Tin-Lead
2308-4-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2308-4-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 298850 2016+ TERM TURRET SINGLE L=3.96MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com