Location : Home > B > BZX79-C16,113
BZX79-C16,113
Share on FacebookShare on Facebook
BZX79-C16,113 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX79-C16,113 RoHS Compliant 39264 17+/18+ New Stock,Always Ready FindCores Electronics Co.,Ltd.
BZX79-C16,113 DIODE ZENER 16V 500MW DO-35 242160 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX79-C16,113 standard package with RoHS 46550 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CMDZ47V TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 47V 250MW SOD323
CMDZ47V TR Central Semiconductor Corp 40084 NEW RoHS DIODE ZENER 47V 250MW SOD323 FindCores Electronics Inc.
CMDZ47V TR Central Semiconductor Corp 57739 1415+ DIODE ZENER 47V 250MW SOD323 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMDZ47V TR Central Semiconductor Corp 62465 1516+ DIODE ZENER 47V 250MW SOD323 Alphatek Technology Limited
CMDZ47V TR Central Semiconductor Corp 89750 2015+ DIODE ZENER 47V 250MW SOD323 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
0387322606 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws