Location : Home > B > BZX79-C3V9,113
BZX79-C3V9,113
Share on FacebookShare on Facebook
BZX79-C3V9,113 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX79-C3V9,113 DIODE ZENER 3.9V 500MW DO-35 8000 NXP Semiconductors 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F240XXASR Crystals and Oscillators Crystals 24MHz ¡À15ppm Crystal Series 200 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F240XXASR CTS-Frequency Controls 139920 17+/18+ CRYSTAL 24.000 MHZ SERIES SMT FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F240XXASR CTS-Frequency Controls 139920 NEW RoHS CRYSTAL 24.000 MHZ SERIES SMT FindCores Electronics Inc.
416F240XXASR CTS-Frequency Controls 32145 1538+ CRYSTAL 24.000 MHZ SERIES SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F240XXASR CTS-Frequency Controls 57569 2015+ CRYSTAL 24.000 MHZ SERIES SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
0387212306 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
1899200000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 5 Position Disconnect, Feed Through, Isolated Beige 10-28 AWG