Location : Home > B > BZX79-C4V7,113
BZX79-C4V7,113
Share on FacebookShare on Facebook
BZX79-C4V7,113 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX79-C4V7,113 36000 Philips Semiconducto 11+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
BZX79-C4V7,113 DIODE ZENER 4.7V 500MW DO-35 8000 NXP Semiconductors (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-83-141-41-011101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 41 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0901481322 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold