Location : Home > B > BZX79-C7V5,113
BZX79-C7V5,113
Share on FacebookShare on Facebook
BZX79-C7V5,113 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX79-C7V5,113 DIODE ZENER 7.5V 500MW DO-35 8000 NXP Semiconductors 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5358BE3/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 22V 5W T18
2EZ130D5E3/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 130V 2W DO204AL
2EZ130D5E3/TR12 IC 57750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TLZ4V7B-GS18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.7V 500MW SOD80
TLZ4V7B-GS18 IC 40400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TLZ4V7B-GS18 NEW 88930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SI4660DY-T1-GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 25V 23.1A 8-SOIC
SI4660DY-T1-GE3 IC 40740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SI4660DY-T1-GE3 NEW 98010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SI4660DY-T1-GE3 Vishay Siliconix 262210 1538+ MOSFET N-CH 25V 23.1A 8-SOIC AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SI4660DY-T1-GE3 Vishay Siliconix 678600 1525+ MOSFET N-CH 25V 23.1A 8-SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
FQB10N60CTM Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 600V 9.5A D2PAK
FQB10N60CTM Electronics 26160 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
FQB10N60CTM Fairchild 157099 15+ MOSFET N-CH 600V 9.5A D2PAK Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FQB10N60CTM IC 40830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS3G-E3/57T Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 400V 3A DO214AB
RS3G-E3/57T VISHAY 10850 14-15+ DO-214AB Nego IC Co.Doris@negoic.com
24-140 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
24-140 Cinch Connectors 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
24-140 IC 37212 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
24-140 IC 58070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1036490000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle, Under Board Through Hole
1036490000 IC 58830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1036490000 Weidmuller 147170 2016+ CONN HEADER 3POS 3.81MM BLACK Unitronix Electronics Limited
1036490000 Weidmuller 287850 2016+ CONN HEADER 3POS 3.81MM BLACK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com