Location : Home > B > BZX79-C8V2,113
BZX79-C8V2,113
Share on FacebookShare on Facebook
BZX79-C8V2,113 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX79-C8V2,113 DIODE ZENER 8.2V 500MW DO-35 8000 NXP Semiconductors (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387690029 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
430210-01-0 Curtis Industries 147180 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
12-140-Y Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
1877020000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle, Under Board Through Hole