Location : Home > B > BZX84C20-TP
BZX84C20-TP
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C20-TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C20-TP DIODE ZENER 350MW 20V SOT23 139730 Micro Commercial Co 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BZX84C20-TP DIODE ZENER 350MW 20V SOT23 241960 Micro Commercial Co 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX84C20-TP DIODE ZENER 350MW 20V SOT23 139730 Micro Commercial Co NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
BZX84C20-TP DIODE ZENER 350MW 20V SOT23 157379 Micro Commercial Co 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BZX84C20-TP DIODE ZENER 350MW 20V SOT23 685200 Micro Commercial Co 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1546311-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1546311-2 IC 57330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1792550000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Blue 16-24 AWG