Location : Home > B > BZX84C6V8-7
BZX84C6V8-7
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZX84C6V8-7 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZX84C6V8-7-F CJ S0T23 24270 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZX84C6V8-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C6V8-7 DIODE ZENER 6.8V 350MW SOT23-3 231750 Diodes Inc 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325311-04-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325311-04-0 IC 59960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
910501 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 12-22 AWG