Location : Home > B > BZX84C6V8TS-7-F
BZX84C6V8TS-7-F
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C6V8TS-7-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C6V8TS-7-F DIODE ZENER TRIPLE 6.8V SOT-363 242050 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX84C6V8TS-7-F DIODE ZENER TRIPLE 6.8V SOT-363 590300 Diodes Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BZX84C6V8TS-7-F ROHS 81521 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N4759A-TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 62V 1.3W DO41
1N4759A-TR 987764 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1N4759A-TR Distributor 101310 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1N4759A-TR STOCK 145990 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1N4759A-TR Vishay Semiconductors 784900 1525+ 1525+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0386308805 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
2348-2-00-44-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.156" (3.96mm) Silver
2348-2-00-44-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2348-2-00-44-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 298550 2016+ TERM TURRET SINGLE L=3.96MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
41471 Semiconductor 19625 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
41471 Original 39536 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
1775924001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1775924001 IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1775924001 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1775924001 Weidmuller 8000 2012+ HDR 5.08MM 180 2POS SN 250RL EKT Electronics Co., Ltd
1775924001 Weidmuller 8000 2012+ HDR 5.08MM 180 2POS SN 250RL Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0397570002 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
16376-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Power Distribution 1 Pole Power Distribution Block 420A 600V
16376-1 Eaton 287910 2016+ DISTRIBUTION BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-282862-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 24 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
2-282862-4 TE Connectivity AMP Connectors 298210 2016+ TERM BLOCK RCPT WIRE 24POS R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-282862-4 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
2-282862-4 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK RCPT WIRE 24POS R/A EKT Electronics Co., Ltd
1953070000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 8 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.295" (7.50mm) Through Hole
1953070000 IC 59000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1953070000 Weidmuller 147830 2016+ LMZFL 7/8/135 3.5OR Unitronix Electronics Limited
1953070000 Weidmuller 287750 2016+ LMZFL 7/8/135 3.5OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DSC1121CI2-027.0000T Crystals and Oscillators Oscillators 27MHz CMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.25 V ~ 3.6 V 35mA Enable/Disable
DSC1121CI2-027.0000T Micrel Inc 139890 NEW RoHS OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD FindCores Electronics Inc.
DSC1121CI2-027.0000T Micrel Inc 57539 2015+ OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1121CI2-027.0000T Micrel Inc 62265 1538+ OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD Alphatek Technology Limited
DSC1121CI2-027.0000T Micrel Inc 87930 2015+ OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1723289 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1723289 Phoenix Contact 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1723289 Phoenix Contact 298810 2016+ TERM BLOCK 3-LVL 2POS 5.08MM GRN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1723289 Phoenix Contact 8000 2012+ TERM BLOCK 3-LVL 2POS 5.08MM GRN Global Thunder Electronics Co.,Ltd