Location : Home > B > BZX84C8V2-7
BZX84C8V2-7
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZX84C8V2-7 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZX84C8V2-7-F DIODES SOT23 4134 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZX84C8V2-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C8V2-7 DIODE ZENER 8.2V 350MW SOT23-3 231550 Diodes Inc 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MA-506 20.0000M-B0: PURE SN Crystals and Oscillators Crystals 20MHz ¡À50ppm Crystal 16pF 40 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, J-Lead
MA-506 20.0000M-B0: PURE SN EPSON 140060 17+/18+ CRYSTAL 20.00 MHZ 16.0PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
MA-506 20.0000M-B0: PURE SN EPSON 57709 2015+ CRYSTAL 20.00 MHZ 16.0PF SMD Unitronix Electronics Limited
MA-506 20.0000M-B0: PURE SN EPSON 78810 2015+ CRYSTAL 20.00 MHZ 16.0PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
MA-506 20.0000M-B0: PURE SN EPSON 78810 2015+ CRYSTAL 20.00 MHZ 16.0PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387420002 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws