Location : Home > C > C0402C823K8RACTU
C0402C823K8RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0402C823K8RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402C823K8RACTU Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C0402C823K8RACTU CAP CER 0.082UF 10V 10 X7R 0402 886500 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0402C823K8RACTU standard package with RoHS 45200 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C0402C823K8RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 82000pF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd