Location : Home > C > C0603C101F3GACTU
C0603C101F3GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C101F3GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C101F3GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 100pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0603C101F3GACTU CAP CER 100PF 25V 1 NP0 0603 600500 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
C0603C101F3GACTU CAP CER 100PF 25V 1 NP0 0603 1255700 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com