Location : Home > C > C0603C102M5GACTU
C0603C102M5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C102M5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C102M5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1000pF C0G 20 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0603C102M5GACTU CAP CER 1000PF 50V 20 NP0 0603 798100 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.