Location : Home > C > C0603C102M5RACTU
C0603C102M5RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C102M5RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C102M5RACTU CAP CER 1000PF 50V 20 X7R 0603 20000 Kemet 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
C0603C102M5RACTU Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C0603C102M5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1000pF X7R 20 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com