Location : Home > C > C0603C104M4RACTU
C0603C104M4RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C104M4RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C104M4RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 0.1uF X7R 20 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0603C104M4RACTU 654879 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
C0603C104M4RACTU CAP CER 0.1UF 16V 20 X7R 0603 30003 Kemet 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor