Location : Home > C > C0603C104M8VACTU
C0603C104M8VACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C104M8VACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C104M8VACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 0.1uF Y5V 20 80,000 Kemet update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
C0603C104M8VACTU CAP CER 0.1UF 10V 20 Y5V 0603 1349800 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C0603C104M8VACTU CAP CER 0.1UF 10V 20 Y5V 0603 714500 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.