Location : Home > C > C0603C105M4RACTU
C0603C105M4RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C105M4RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C105M4RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 1uF X7R 20 Learn 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2222 118 90538 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 2.2UF 20% 200V AXIAL
2222 118 90538 IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2222 118 90538 Vishay BC Components 1353800 2015+ CAP ALUM 2.2UF 20 200V AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2222 118 90538 Vishay BC Components 77830 2015+ CAP ALUM 2.2UF 20 200V AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com