Location : Home > C > C0603C150M5GACTU
C0603C150M5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C150M5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C150M5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 15pF 20 C0G 80,000 Kemet update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
C0603C150M5GACTU CAP CER 15PF 50V 20 NP0 0603 1506900 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C0603C150M5GACTU CAP CER 15PF 50V 20 NP0 0603 889900 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.