Location : Home > C > C0603C153J3GACTU
C0603C153J3GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C153J3GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C153J3GACTU CAP CER 0.015UF 25V 5 NP0 0603 15000 Kemet 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
C0603C153J3GACTU CAP CER 0.015UF 25V 5 NP0 0603 1454800 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0603C153J3GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 0.015uF 5 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com