Location : Home > C > C0603C220K3GACTU
C0603C220K3GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C220K3GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C220K3GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 22pF C0G 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0603C220K3GACTU standard package with RoHS 45880 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
C0603C220K3GACTU CAP CER 22PF 25V 10 NP0 0603 692000 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0603C220K3GACTU CAP CER 22PF 25V 10 NP0 0603 1211000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com