Location : Home > C > C0603C221K3RACTU
C0603C221K3RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C221K3RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C221K3RACTU CAP CER 220PF 25V 10 X7R 0603 15000 Kemet 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
C0603C221K3RACTU CAP CER 220PF 25V 10 X7R 0603 1419900 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-2-55-24-0CS2396 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 24 AWG LEAD