Location : Home > C > C0603C222F1GACTU
C0603C222F1GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C222F1GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C222F1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 2200pF 1 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0603C222F1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 2200pF 1 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
C0603C222F1GACTU SMD 97590 KEMET 18+ Globally & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
C0603C222F1GACTU CAP CER 2200PF 100V 1 NP0 0603 1445700 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C0603C222F1GACTU CAP CER 2200PF 100V 1 NP0 0603 694500 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0603C222F1GACTU CAP CER 2200PF 100V 1 NP0 0603 735800 Kemet 2014+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited